Witamy Państwa na stronie Podlaskiej Kancelarii Brokerskiej- Broker Białystok.

Podlaska Kancelaria Brokerska istnieje na rynku ubezpieczeniowym od 2000r. Działamy na podstawie zezwolenia Państwowego Urzędu Nadzoru Ubezpieczeń nr 855/00.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie kompleksowego zarządzania ryzykiem dla podmiotów gospodarczych o osób fizycznych. Nasi najstarsi Klienci współpracują z nami od 2000 r.

Pragniemy zachęcić Państwa do skorzystania z naszych usług w zakresie ochrony ubezpieczeniowej. Oferujemy pośrednictwo w zawieraniu wszelkich umów ubezpieczenia, zarówno majątkowych, jak i na życie. Podlaska Kancelaria Brokerska reprezentuje interesy Klienta przed zakładami ubezpieczeń. Podstawą do nawiązania współpracy z naszą Kancelarią jest pełnomocnictwo – zlecenie, upoważniające nas do prowadzenia na rzecz i w imieniu Klienta pełnej obsługi brokerskiej. Zapewniamy konsultacje przy zawieraniu przez naszych Klientów umów leasingowych na finansowanie środków trwałych oraz na życzenie pomagamy w uzyskaniu bardzo dobrych warunków finansowania.

Usługi Podlaskiej Kancelarii Brokerskiej są dla Państwa bezpłatne. W Polsce wynagrodzeniem Brokera jest „kurtaż” – prowizja od ubezpieczyciela naliczaną na takich samych zasadach jak dla innych pośredników ubezpieczeniowych np. agentów. Tak, więc stawka prowizyjna umieszczona jest w cenie ubezpieczenia.

Podlaska Kancelaria Brokerska od momentu rozpoczęcia działalności od 2000 roku zatrudnia wyłącznie doświadczonych specjalistów w dziedzinie ubezpieczeń a przede wszystkim licencjonowanych Brokerów, absolwentów wyższych uczelni wydziałów ubezpieczeniowych, prawniczych i ekonomicznych:

Zbigniew Maciej Rybiński

1980 rok- wykształcenie wyższe: Uniwersytet Warszawski Wydział Prawno- Administracyjny Filia w Białymstoku 1998 rok- absolwent LIMRA INTERNATIONAL INC WINDSOR CONNECTICON 2000 rok – Kierunek ubezpieczenia na życie- Studia podyplomowe Wyższa Szkoła bankowości i Ubezpieczeń w Warszawie „Centre for insurance & investment studies city university business school London” 2008 rok- Kierunek likwidacja szkód ubezpieczeń- Studia podyplomowe Wyższa Szkoła bankowości i Ubezpieczeń w Warszawie „Centre for insurance & investment studies city university business school London”

Od 1995 roku w ubezpieczeniach, współzałożyciel, wiceprezes Podlaskiego Klubu Biznesu, współzałożyciel Podlaskiej Kancelarii Brokerskiej i Broker ubezpieczeniowy od 2000 roku.

Edyta Rybińska

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Ubezpieczeń w Krakowie ze specjalizacją w ubezpieczeniach gospodarczych i społecznych. Posiada piętnastoletnie doświadczenie zawodowe na rynku ubezpieczeń. Posiada zdany Egzamin dla Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych w zakresie ubezpieczeń.

Przebieg pracy:

1999- Samodzielny Pośrednik Ubezpieczeniowy w Grupie ING 2001- Specjalista ubezpieczeniowy w Kancelarii Brokerskiej 2004- Specjalista ds. ubezpieczeń Menager Grupy Agentów TU COMPENSA S.A. 2005- Główny Specjalista ds. ubezpieczeń CIGNA, INTERRISK S.A. VIG 2013- Główny Specjalista ds. ubezpieczeń w Podlaskiej Kancelarii Brokerskiej

Nasz zespół zaprasza Państwa do współpracy !

Zas1     Zas2     Zas4